Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Rregullorja e forumit.

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Rregullorja e forumit.


Ju lutemi ti lexoni rregullat e forumit para se te filloni te postoni ne forum.
11Thu Jun 02, 2011 7:49 pm
Vizitor  Rregulloria e Forumit

Më pranë njeri-tjetrit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Prezantimet e Anëtarve


Prezantohuni në forum, shkruaj diqka nga vetja juaj.. si Emrin, Mbiemrin, Moshën, Vendin.. qe te njihemi me mire me njeri-tjetrin.
964Sat Jun 18, 2011 1:41 pm
Bukuroshja Erdha  edhe une
Asnjë mesazh i ri

Pershendetje dhe urime


Këndi i përshendetjeve dhe urimeve. Përshendet mikun tuaj nga bota virtuale në raste ditëlindjesh, gezimeve, festave kombëtare dhe fetare, urime përgezimesh ne raste të martesave apo ndodhive të tjera.
214Tue Jun 07, 2011 11:45 pm
Mergimtarja Pershendetje Kur te hyni edhe dilni nga Forumi
Asnjë mesazh i ri

Ditlindjet tona & Urime festash


Këtu do të keni mundësin që të bëni përshëndetjet tuaja për Ditëlindjen e antarëve të tjerë dhe urime në raste festash gjithashtu. Pra mos nguroni që edhe ju të bëni një përshëndetje apo urim...
00
Asnjë mesazh i ri

Intervista ekskluzive me anëtarët


Intervista me anëtarët e forumit të jenë korrekte duke mos prekur privatësinë personale dhe nuk lejohen ofendime.
325Sat Jun 04, 2011 3:33 pm
Mergimtarja Interviste ekskluzive me Qukun
Asnjë mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe


Nëse keni një pyetje dhe doni të merrni edhe mendimin e vizitorëve tanë, këtu mund ta postoni në formën e një votimi. Mund edhe të votoni në sondazhet e dikujt tjetër. Çdo votë ka vlerë dhe vetëm njëherë mund të votoni !
00

Diskutime shoqerore

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Sofra Shkodrane


Ketu mund te flisni per sa i perket Shkodres vendit te artit dhe kultures.
11Thu Jun 02, 2011 10:01 pm
Vizitor  Humor Shkodran
Asnjë mesazh i ri

Tema shoqerore.


Tema universale mbi problemet që hasin të gjitha shoqëritë e botës.
1020Thu Jun 16, 2011 12:21 am
Mergimtarja  A e keni te lehte te falni nje person..
Asnjë mesazh i ri

Dashuria dhe Romanca


Ju ftojmë të shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarë hezitimi, pasi dashuria është sentimenti më i fortë dhe më i bukur njerëzor.
1120Thu Jun 16, 2011 12:19 am
Mergimtarja Dashuria ndikon në dallimin e aromave
Asnjë mesazh i ri

Familja dhe femijet.


Te diskutojme per problemet qe na rrethojne persa i perket familjes,femijeve,probleme ne shoqerine tone.
00
Asnjë mesazh i ri

Psikologjia.


Te flasim per psikologjine,studimin e saj dhe shprehuni dhe ju persa i perket kesaj kategorie?
11Fri Jun 03, 2011 7:28 pm
Vizitor  Pas të tridhjetave fillojmë të sillemi si prindërit
Asnjë mesazh i ri

Filozofia.


Te flasim rreth folizofise se bashku.
12Sat Jun 04, 2011 9:06 pm
Vizitor  Thenie filozofike
Asnjë mesazh i ri

Eros,Zone e nxehte ( +18 )


Gjithcka rreth seksit mund ti diskutoni ketu.
35Sat Jun 04, 2011 1:58 pm
Vizitor  Sa shpejtë eksitoheni?

Lojra,Argetim

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta & Humore


Ketu eshte zona , vetem te qeshni me barsaleta dhe me tregime humoristike...
19Thu Jun 09, 2011 10:30 pm
Binni Barcaleta te ndryshme
Asnjë mesazh i ri

Kafeneja e Forumit


Kafeneja e forumit
415Mon Jun 13, 2011 9:48 am
Mergimtarja C'fare do donit kto momente?
Asnjë mesazh i ri

Lojra të ndryshme


Eja edhe ti ketu, dhe luaj lojra te ndryshme.. zbavitu pa kufi me lojra te shumta dhe shume argetuese.
34Thu Jun 09, 2011 10:37 pm
Binni Gjuaje me diçka antarin/en sipër?
Asnjë mesazh i ri

Chit-chat.


Hapni tema flisni lirshem pa kufi debatoni me njeri-tjetrin,vetem tek chit-chat.
310Thu Jun 09, 2011 10:56 pm
Binni I fundit qe poston fiton lol

Lajmet,Informacione

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shtypi i Ditës


Mund të lexoni çdo ditë ngjarjet e zhvilluara në botë, të publikuara në gazetat shqiptarë dhe të huaja.
11Sat Jun 04, 2011 2:04 pm
Vizitor  Kosova do të vërë regjim vizash
Asnjë mesazh i ri

Ekonomia & Biznesi


Lajmet me te reja nga Ekonomia dhe biznesi vendore, rajonale, dhe boterore.
11Sat Jun 04, 2011 2:56 pm
Vizitor  Transparenca dhe llogaridhënia janë bazë të qeverisje së mirë
Asnjë mesazh i ri

V.I.P


Vipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per vip-at.
1313Thu Jun 09, 2011 10:59 pm
Binni Noizy në Paris për të takuar vajzën
Asnjë mesazh i ri

Futbolli


Në brendësi diskutime të nxehta rreth ndeshjeve të futbollit shqiptar dhe ate botëror. Do të gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta të ndryshme mbi këtë fushë.
11Thu Jun 02, 2011 10:59 pm
Vizitor  Skuadra juaj e preferuar
Asnjë mesazh i ri

Bote e çuditshme.


Ne kete rubrike mund te postoni gjera interesante shkrime enigma etj etj.
44Tue Jun 07, 2011 10:18 pm
Rilindd HIEROGLIFET
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia


Ketu mund te postoni c'do lajm persa i perket botes se mjekesise shkences etj.
22Tue Jun 07, 2011 10:24 pm
Rilindd MJALTI - SHËRUES UNIVERSAL!

Albumi Fotografik

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Albumi Fotografik


Sillni fotografi nga me te ndryshmet foto natyre, foto te anetareve te forumit.. foto dashurie e shume te tjera.
313Sat Jun 04, 2011 10:28 pm
Vizitor  Imazhe te Henes, Galaksive dhe Mjegullnajave

Histori,Gjuhe dhe letersi

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia


Ne kete Kadegori mundeni te sjellni te gjitha ngjarjet qe i perkasin Shqiperise ..Duke vendosur gjithmone burimin nga cili vend e kopjoni edhe nga ciki autor ...
516Thu Jun 09, 2011 10:20 pm
Binni Pavaresia dhe Kushtetuta e I Shqiptare
Asnjë mesazh i ri

Poezi


Poezi te ndryshme nga autoret shqiptare, poezi dashurie, letra dashurie, dhe tregime dashurie.
13Sat Jun 04, 2011 4:03 pm
Victoria Poezi te shkrimtareve te njohur
Asnjë mesazh i ri

Gjuhe dhe Letersi


Ketu mund te shkruani per cdo gje persa i perket gjuhes dhe letersise shqiptare dhe asaj boterore
11Sun Jun 05, 2011 12:30 pm
Vizitor  Historia e Gjuhës Shqipe

Te ndryshme

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Moda dhe Estetika


Moda dhe dëshirat për te qene i/e bukur veshje të kohëve të fundit, gjithçka që mund t'ju bëjë sa më tërheqës/e ndaj partnerit/partneres.
11Thu Jun 02, 2011 10:58 pm
Vizitor  Parfumi juaj i preferuar
Asnjë mesazh i ri

Kuriozitete


Jeta eshte nje mister apo thjeshte kuriozitet? Kuriozitete te ndryshme!
33Tue Jun 07, 2011 10:21 pm
Rilindd ILAÇI KUNDËR PLEQËRISË BRENDA PESË VJETËSH

Filma, Kinema & TV

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Filma Shqiptarë


Filma te ndryshem shqiptare, shiko.. komento rreth tyre etj.
11Thu Jun 02, 2011 10:56 pm
Vizitor  Filmat Shqiptare te preferuar
Asnjë mesazh i ri

Filma të huaj


Filma te huaj, Englisht, German etj.. Kinofilme - Action - Thriller - Drama - Horror - Eastern - Bollywood -Komödie - Science Fiction - Fantasy - Serien - Western.
11Thu Jun 02, 2011 10:48 pm
Vizitor  Filmi juaj i preferuar
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia dhe Televizioni


Flisni rreth filmave, aktoreve te juaj te preferuar..
11Thu Jun 02, 2011 10:43 pm
Vizitor  Aktori juaj i preferuar
Asnjë mesazh i ri

Dokumentar Shqip


Këtu mund të shikoni Dokumentar të ndryshëm në gjuhen shqipe.
11Sat Jun 04, 2011 1:21 pm
Mergimtarja Pasqyrë e vjetër shkodrane

Muzika, Albume dhe VideoKlipe.

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Videoklipe Shqip


Videoklipe në gjuhën shqipe, videoklipet më të reja nga YouTube, Google etj.
26Sat Jun 04, 2011 3:09 pm
Vizitor  Pershendetes me nje kenge...
Asnjë mesazh i ri

Videoklipe nga bota.


Videoklipet nga bota, mund ti gjeni këtu, ti dëgjoni dhe ti shkarkoni në kompjuterin tuaj.
12Thu Jun 02, 2011 8:05 pm
Vizitor  Videoklipet me sexy
Asnjë mesazh i ri

Këngët & Hitet e të gjitha kohrave


Këngët & Hitet e te gjitha kohrave, mund ti gjeni këtu, ti dëgjoni dhe ti shkarkoni në kompjuterin tuaj.
12Sat Jun 18, 2011 8:18 pm
Rilindd Eminem - The legend of Hip Hop

Njoftime, Sygjerime & Kerkesa

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjithqka rreth Pc-s, ndihmë, kerkesa, programe..


Ne kete teme mund te kerkoni gjithqka qe ka te beje me kompjuterin tuaj, me probleme qe keni, programe, etj etj.. qka ju duhet, ndihme apo dicka tjeter etj.. Vrejtje: - Gjithqka qe ka te beje me Hacking NDALOHET.
11Sun Jun 05, 2011 12:15 pm
Vizitor  Gjuha programuese C
Asnjë mesazh i ri

Oferta të ndryshme [Falas]


Oferta te ndryshme per anetaret e forumit Ardhmeria, oferata per sms falas, dhe oferta te tjera te shumta, te gjitha do i gjeni falas
11Sun Jun 05, 2011 12:13 pm
Vizitor  Dergo Sms falas

Arkivi i Forumit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arkivi i Forumit


Ketu vendosen te gjitha postimet e vjetra edhe temat e mbyllura te gjitha
00

Konsultime me Stafin e Forumit

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Konsultime me Stafin e Forumit


00

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 266 artikuj

Forumi ka 36 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri karaxha74

Kush është në linjë

Kush është në linjë

1 Përdorues në Linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 1 vizitor
Rekord i përdoruesve në linjë ishte 8 më Sun May 20, 2018 7:54 pm
Anëtarët të regjistruar Asnjë


No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 2 days

Legjenda : [ Wbmaster ]

  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur