Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

A e keni te lehte te falni nje person..

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A e keni te lehte te falni nje person.. prej Thu Jun 16, 2011 12:21 am

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Miresia gjithmon fal,,por dhe falja ka karar...
ose eshte dhe nje fjale e urte popullore...
te gabosh eshte njerzore,te falesh eshte hyjnore..


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi