Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Dergo Sms falas

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dergo Sms falas prej Sun Jun 05, 2011 12:13 pm

Vizitor


Vizitor
Te gjithe ju qe keni llogari ne Facebook (E kush nuk ka se? ) mund te dergoni SMS falas!

Tek Search e shkruaj: ''Webmessage-free SMS''
Bej LIKE!
Kliko Go to App (Gjindet nen logo te Webmessage-free SMS)

*Pastaj vetem textin, e zgjedh nr hyres per shtetin qe deshiron dhe SEND SMS

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi