Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Noizy në Paris për të takuar vajzën

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Noizy në Paris për të takuar vajzën prej Thu Jun 09, 2011 10:59 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Noizy i cili kohëve të fundit vazhdimisht ka qenë i pranishëm në media, këto ditë është duke i kushtuar vëmendje vajzës së tij.
Reperi ka një vajzë nga lidhja e tij kohë më parë dhe ka shumë kohë pa e takuar atë. Këto ditë ai dëshiron t’i kalojë i qetë dhe të qëndrojë me vajzën tij në Paris shkruan gazeta “Kosova Sot”.
Kohëve të fundit kishin qarkulluar fjalë për një lidhje dashurie mes reperit dhe këngëtares kosovare Genta Ismajli, por kjo e fundit i kishte demantuar ato.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi