Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Erdha edhe une

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Erdha edhe une prej Thu Jun 09, 2011 12:52 pm

Dori

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Pershendetje,

Quhem Dori, jetoj ne Rome Jam 24 Vjece, e merrem me pune.

Shpresoj tja kaloj sa me mire mes jush.

Perzemersisht Dori Very Happy

2 Re: Erdha edhe une prej Thu Jun 09, 2011 4:03 pm

don_zhuani

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
mire se erdhe Very Happy
dhe mos mi ngacmo vajzat ne forum se jane te zonme te gjitha Very Happy

3 Re: Erdha edhe une prej Fri Jun 10, 2011 6:24 pm

Vizitor


Vizitor
Dori shkruajti:Pershendetje,

Quhem Dori, jetoj ne Rome Jam 24 Vjece, e merrem me pune.

Shpresoj tja kaloj sa me mire mes jush.

Perzemersisht Dori Very Happy
mire se erdhe dori shpresoj te kalosh mire knej nga ne Very Happy

4 Re: Erdha edhe une prej Sat Jun 18, 2011 1:41 pm

Bukuroshja

avatar
Webmaster
Webmaster
Mire se na erdhe Dori,Caste bukura ktu!

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi