Perla Shkodrane - Welcome

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Noizy në Paris për të takuar vajzën

   nga Binni
0481prej Thu Jun 09, 2011 10:59 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Edhe Noga në albumin e Gentës

   nga Binni
0425prej Thu Jun 09, 2011 10:58 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Modelja shqiptare mbron Gaddaf-it:

   nga Mergimtarja
0372prej Thu Jun 09, 2011 12:04 pm nga Mergimtarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Fustani i çarë i Miss Universo Albania zë faqet e shtypit gossip

   nga Mergimtarja
0377prej Thu Jun 09, 2011 12:01 pm nga Mergimtarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra

   nga Mergimtarja
0252prej Tue Jun 07, 2011 11:41 pm nga Mergimtarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Flori dhe Elvana, dy albume dhe një titull

   nga Binni
0272prej Sun Jun 05, 2011 9:40 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Zanfina: Nuk dua të flas për jetën private

   nga Binni
0250prej Sun Jun 05, 2011 9:40 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Eliza, rol në filmat për fëmijë

   nga Mergimtarja
0237prej Sat Jun 04, 2011 7:24 pm nga Mergimtarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Arbana me fustan të bardhë, vetëm për sfilatë

   nga Mergimtarja
0314prej Sat Jun 04, 2011 7:19 pm nga Mergimtarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shakira "e çmendur" pas Pique

   nga Mergimtarja
01022prej Sat Jun 04, 2011 3:41 pm nga Mergimtarja Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Arita Fejzullai duhej “të fshihej” nga mafia shqiptare

   nga BeLti
0285prej Sat Jun 04, 2011 9:57 am nga BeLti Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Angelina Jolien e shkatërroi heroina

   nga Vizitor
0340prej Sat Jun 04, 2011 9:53 am nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Tuna: Jam ndarë nga Rilindi, por nuk jam biseksuale

   nga Vizitor
0242prej Sat Jun 04, 2011 9:49 am nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit

Temat [13]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Teme e re Teme e re
  • Ngjites Ngjites
  • E Rëndësishme E Rëndësishme