Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Gjuaje me diçka antarin/en sipër?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Gjuaje me diçka antarin/en sipër? prej Thu Jun 09, 2011 10:37 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Po shof se kjo temë qenka mbyllur dhe ende nuk është rihapur, kështu qe vendosa prap ta hapi.

Kalojani mirë, gjuaje me diçka antarin/en sipër veq kujdes se po e lendon. cheers

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi