Perla Shkodrane - Welcome

Logged in as Anonymous. Hera e fundit që vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPërgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri   

Pavaresia dhe Kushtetuta e I Shqiptare

   nga Binni
1864prej Thu Jun 09, 2011 10:20 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Shqiperi C`ka qene, C`eshte dhe C`do te behet?

   nga Binni
0435prej Thu Jun 09, 2011 10:18 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Enver Hoxha falsifikoi historinë kombëtare për hatër të Titos

   nga Binni
0355prej Thu Jun 09, 2011 10:17 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Kanuni i Lekë Dukagjinit

   nga Binni
10419prej Thu Jun 09, 2011 10:14 pm nga Binni Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri   

Regjimi komunist në Shqipëri

   nga Vizitor
0399prej Sun Jun 05, 2011 12:35 pm nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit

Temat [5]

  Mbrapsht në krye

Moderatorët : Asnjë

Përdoruesit që po shfletojnë forumin: Asnjë

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund të krijoni tema të reja në këtë forum
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi

  • Mesazhe të reja Mesazhe të reja
  • Mesazhe të reja [ Popular ] Mesazhe të reja [ Popular ]
  • Mesazhe të reja [ Locked ] Mesazhe të reja [ Locked ]
  • Asnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i ri
  • Asnjë mesazh i ri [ Popular ] Asnjë mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjë mesazh i ri [ Locked ] Asnjë mesazh i ri [ Locked ]
  • Teme e re Teme e re
  • Ngjites Ngjites
  • E Rëndësishme E Rëndësishme