Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Barcaleta te ndryshme

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 02, 2011 8:09 pm

Vizitor


Vizitor
Thoni bercaletat tuaja por jo erotike argetim te kendshem

2 Re: Barcaleta te ndryshme prej Sat Jun 04, 2011 4:06 pm

Victoria


Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur

Lepuri dhe farmacisti


Shkon lepuri ne farmaci e pyet farmacistin nese kishte karotaaaa....por ky gjithe edukate i thote qe kjo eshte faramacii nuk mban verdura.

---Mire - i thote lepuri e largohet...

Por te nesmërmen ai shkon prape ne farmaci dhe e pyet a mos kishte karota, eh kjo gjë perseritej cdo ditë aq sa farmacisti u merzit dhe shkruan nje tabelë që KETU NUK SHESIM KARROTA... Vjen lepuri te nesërmen, ndalet perballe tabelës e lexon mire e mire... e pastaj kthehet nga farmacisti dhe e pyet neese ai mbante karrota.

Famarcisti i nevrikosur në kulm e kap lepurin e ja shkul që te dyja dhembet, e filloi te qeshte i kenaqur se tani qe nuk ka dhembë lepuri nuk do vinte me të kërkonte karrota.

Por lepuri vjen prap te nesërmen në farmaci dhe e pyet:

-----O FARMATHHHITHTO PO LENG KAROTATHHH MBANI JUUUU??? Very Happy

3 Re: Barcaleta te ndryshme prej Sat Jun 04, 2011 4:08 pm

Vizitor


Vizitor
Laughing Laughing

4 Re: Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 09, 2011 10:25 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Nje here e nje kohe na ishte daja me nipin dhe dolen per ti gjetur nuse nipit po nipi ishte genjeshtar i tmershem . Kur po iknin ruges daja e porosit nipin kur ta bej me shenje me buze ule pak
genjeshtren se nuk hahat . OK tha nipi .
Vajten takuan vajzen e paren pa u ulur mire filloj nipi muhabetin : Kur po ikja nje dite pashe nje dhelper po me 3 metra bisht . Daja e degjon dhe ben sinjalin . Nipi e mer sinjalin dhe thote mos 3 m, 1.5 m ishte dhe daja prape ben sinjalin dhe djali thote mos 1.5 m,
1 m ishte dhe daja prape ben sinjalin . Nipi e mer sinjalin dhe thote : O daja buzen ta plasesh po une dhelpren pa bisht se le .

5 Re: Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 09, 2011 10:27 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
-A të kujtohet I dashur,në këtë park ma ke
vjedhur puthjen e pare?-I thot gruaja burrit.
-Po si nuk më kujtohet e dashur-ia kthen burri.
Për shkak të asaj hajnie po vuaj edhe sot

6 Re: Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 09, 2011 10:27 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Kur u zgjua një dembel I papunë nga gjumi I tha së shoqes:
-Jam kënaqur sonte.Në ender gjeta një punë të mire,ku
fitoja shumë para…
-Vazhdo të flesh mor budalla,derisa të fitosh një shumë të mire-
I tha e shoqja.

7 Re: Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 09, 2011 10:28 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
një djalë vrapon I gëzuar te babai I tij.
-Baba , a do të më blesh një daulle?
-Do te bësh zhurmë more bir!
-Mos u shqetso,baba,do t’I bie kur të jesh në gjum..

8 Re: Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 09, 2011 10:28 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Shkon djali e pyet babain : cili eshte dallimi i normalisht dhe realisht? babai i thote : per te gjetur
pergjigjjen pyte nenen tende nese do te shkonte ne shtrat me nje milioner..ai e pyet dhe ajo
i thote po.ai i tregon babait..ai i thote pyete tani motren tende nese do te shkonte me nje
milioner..ajo i tha po dhe ai i tregoi babait ..babai i tha : normalisht do te kishim
40 milion euro--realish kemi 2 ku*va

9 Re: Barcaleta te ndryshme prej Thu Jun 09, 2011 10:30 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Nje pijanec shkonte shpesh per te pire ne te njejtin lokal
Ulej dhe i thoshte kamarierit,
- Te lutem me sill dy teke konjak
Kamarieri behet kurioz dhe mendon pse ky nuk mere nje dopio ne nje got, po mere dy gota me nga nje teke,
Nje dite vendos ta pyes,
- Me fal po pse merni dy teke me dy gota dhe jo nje dopio ne nje got,
Pijaneci i thote..
- Degjo kam pasur nje shoke qe pinim bashke po ai iku ne Amerike dhe une vazhdoje ritualin njesoj,
Te nesermen pijaneci porosit vetem nje teke
Kamarieri behet perseri kurioz
- Me fal i thote po pse nje teke mos i ka ndodh ndonje gje atij shokut tend
- jo mo jo, ia kthen pijaneci
- une e kam lene tani po pi per ate

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi