Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Lojra,Argetim

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Barcoleta & Humore


Ketu eshte zona , vetem te qeshni me barsaleta dhe me tregime humoristike...
19Thu Jun 09, 2011 10:30 pm
Binni Barcaleta te ndryshme
Asnjë mesazh i ri

Kafeneja e Forumit


Kafeneja e forumit
415Mon Jun 13, 2011 9:48 am
Mergimtarja C'fare do donit kto momente?
Asnjë mesazh i ri

Lojra të ndryshme


Eja edhe ti ketu, dhe luaj lojra te ndryshme.. zbavitu pa kufi me lojra te shumta dhe shume argetuese.
34Thu Jun 09, 2011 10:37 pm
Binni Gjuaje me diçka antarin/en sipër?
Asnjë mesazh i ri

Chit-chat.


Hapni tema flisni lirshem pa kufi debatoni me njeri-tjetrin,vetem tek chit-chat.
310Thu Jun 09, 2011 10:56 pm
Binni I fundit qe poston fiton lol
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur