Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Lajmet,Informacione

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shtypi i Ditës


Mund të lexoni çdo ditë ngjarjet e zhvilluara në botë, të publikuara në gazetat shqiptarë dhe të huaja.
11Sat Jun 04, 2011 2:04 pm
Vizitor  Kosova do të vërë regjim vizash
Asnjë mesazh i ri

Ekonomia & Biznesi


Lajmet me te reja nga Ekonomia dhe biznesi vendore, rajonale, dhe boterore.
11Sat Jun 04, 2011 2:56 pm
Vizitor  Transparenca dhe llogaridhënia janë bazë të qeverisje së mirë
Asnjë mesazh i ri

V.I.P


Vipat e gjith botes ata qe pushtojne vemendjen e mediave dhe te diskutimeve te perditshme,mendimet tuaja krahasimet dhe me shum per vip-at.
1313Thu Jun 09, 2011 10:59 pm
Binni Noizy në Paris për të takuar vajzën
Asnjë mesazh i ri

Futbolli


Në brendësi diskutime të nxehta rreth ndeshjeve të futbollit shqiptar dhe ate botëror. Do të gjeni gjithashtu lajme, informacione dhe trasferta të ndryshme mbi këtë fushë.
11Thu Jun 02, 2011 10:59 pm
Vizitor  Skuadra juaj e preferuar
Asnjë mesazh i ri

Bote e çuditshme.


Ne kete rubrike mund te postoni gjera interesante shkrime enigma etj etj.
44Tue Jun 07, 2011 10:18 pm
Rilindd HIEROGLIFET
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia


Ketu mund te postoni c'do lajm persa i perket botes se mjekesise shkences etj.
22Tue Jun 07, 2011 10:24 pm
Rilindd MJALTI - SHËRUES UNIVERSAL!
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur