Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

A te verbon dashuria???

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 A te verbon dashuria??? prej Mon Jun 06, 2011 10:39 am

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Dashuria nje ndjenje hyjnore qe te ben te fluturosh dhe te lumturon pa mase, por a eshte e vertete qe i dashuruari nuk sheh anet negative te personit qe dashuron, qe sheh vetem anet e mira dhe e sheh kete person sikur te ishte i perkryer......


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi