Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Dashuria është zemërgjerë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Dashuria është zemërgjerë prej Mon Jun 06, 2011 10:41 am

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Të japësh dhe të marrësh është një pikë e fortë e çdo lidhjeje. Kur bie në dashuri, kjo nuk është aspak problem.
Jemi të lumtur kur dhurojmë spontanisht dhe çdo gjë. Mundohuni t’i dhuroni diçka që ta ndryshojë rrjedhën e ditës suaj të zakonshme, për ta kthyer atë në një ditë të veçantë.
Përdorni fantazinë tuaj për të bërë çdo ditë unike dhe të vetme. Edhe nëse nuk merrni ndonjë gjë në shkëmbim. Do të ndjeheni të lumtur qoftë edhe nëse merrni një buzëqeshje apo një puthje të ngrohtë si shkëmbim të dhuratës suaj.
Por ju duhet të jeni të ndërgjegjësuar se, kur jepni diçka të mos merrni asgjë në këmbim, qoftë edhe buzëqeshjen apo një faleminderit. Jepni thjesht për kënaqësi, pa kërkuar gjë në këmbim.


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi