Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Mendoj per ty...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mendoj per ty... prej Thu Jun 02, 2011 7:16 pm

Vizitor


Vizitor
Mendoj per ty dhe them ku je tani zemer

2 Re: Mendoj per ty... prej Tue Jun 07, 2011 11:48 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Mendoj per ty edhe them nese do e degjosh mesazhin qe te kam lene bounce


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi