Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Interviste ekskluzive me Bishen

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Interviste ekskluzive me Bishen prej Sat Jun 04, 2011 3:14 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Po filloj me pyetjen time ,,

C,far mendon per shoqerine ne Virtualitet mendon se jan te sinqert apo mendon se fshehen pas nje monitori se eshte deshira e tyre qe jeta e tyre tju perkasi vetem ne realitetin qe ata ndodhen Very Happy


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

2 Re: Interviste ekskluzive me Bishen prej Sat Jun 04, 2011 3:29 pm

Vizitor


Vizitor
shoqeri virtuale kurr smund te jete si ajo reale.pastaj sinqeritetin varet por sdo e besoja aq shume sic e the dhe ti fshehen pas pc,ndoshta ndihen ma mire me fole,si anonime persona

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi