Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Të mbetemi miq! Mos i besoni shumë ..

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Të mbetemi miq! Mos i besoni shumë .. prej Thu Jun 02, 2011 7:01 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Mos i besoni shumë burrit që dëshiron të mbetet në lidhje me ish të dashurën.

Burri që thotë se dëshiron të mbetet mik juaji, pas përfundimit të lidhjes dashurore, me gjasë ashtu edhe mendon. Gjinia më e fortë ka një nevojë gati patologjike të mbetet në raporte të mira me partneret e veta të mëparshme.

Gruas ose vajzës që ka durim, ish i dashuri do t'i telefonojë gjithmonë kur e ka ngushtë në punë, kur ka probleme me familjen ose vajzën e re...

Vajza, partneri i së cilës shihet shpesh me të dashurin e tij, ka të drejtë të dyshojë. Nëse ajo zonjë e pazakontë ka pasur aq të meta (siç thotë ai) pse shihet me të. Ndoshta edhe ka diçka ndërmjet tyre?

Burrat në realitet janë oportunistë. Ata dëshirojnë të jenë të siguruar nga disa anë. Burrat i urrejnë konfliktet emocionale dhe për këtë arsye përpiqen që ndarja të kalojë qetë. Në atë mënyrë gati gjithnjë ndodhen në shërim të ish-partnereve të veta.

B_ /Telegrafi/

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi