Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Sa vemendje i kushton rinia jone vetes?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sa vemendje i kushton rinia jone vetes? prej Sat Jun 04, 2011 12:48 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
I vetmja gje qe i pelqej rinise shqiptare eshte pikerisht vemendja qe i kushton vetvetes. Te flasesh me gjuhen e popullit ( ke qejf ta shohesh)
Raste ekstreme (ekstravagance) gjen ne cdo cepe te globit,ndaj dhe e jona e pse ndoshta nuk na pelqen..duhet pranuar.
Mendoj se kemi nje rini qe vishet me stil e mode te zgjedhur nese do e krahasoja me rinine ne europe. Te pakten ketu ku jetoj une rinia nuk di te vishet, as veshje te thjeshte nuk e quan dot...Nese te sheh syri nje vajze te veshur bukur, plot hijeshi,veshje moderme ( jo exstravagance) patjeter i perket Ballkanit....
Si duket veshja e rinise tone ne syrin tuaj???
E bukur, e thjeshte, teper extravagante, e pelqyeshme, e tepruar etj etj ?????

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi