Perla Shkodrane - Welcome
Perla Shkodrane - Portali People-icon

✿ Për . ty zemer ✿
Menu Portal

 

Pamje Shkodrane
Vido e Castit
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Eminem - The legend of Hip Hop
Perla Shkodrane - Portali EmptySat Jun 18, 2011 8:18 pm nga Rilindd

» Erdha edhe une
Perla Shkodrane - Portali EmptySat Jun 18, 2011 1:41 pm nga Bukuroshja

»  A e keni te lehte te falni nje person..
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 16, 2011 12:21 am nga Mergimtarja

» Befasia e dites ishte...
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 16, 2011 12:21 am nga Mergimtarja

» Ndjenja e dashuris,ka mbarim!
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 16, 2011 12:20 am nga Mergimtarja

» Dashuria ndikon në dallimin e aromave
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 16, 2011 12:19 am nga Mergimtarja

» A ekziston dashuria në shikim të parë
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 16, 2011 12:17 am nga Mergimtarja

» Erdha edhe une ma bani i vend te but n'mes jush :)
Perla Shkodrane - Portali EmptyMon Jun 13, 2011 10:28 am nga Mergimtarja

» Çfarë ju intereson të dini për anëtarin/en siper ????
Perla Shkodrane - Portali EmptyMon Jun 13, 2011 9:51 am nga Mergimtarja

» C'fare do donit kto momente?
Perla Shkodrane - Portali EmptyMon Jun 13, 2011 9:48 am nga Mergimtarja

» Noizy në Paris për të takuar vajzën
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 09, 2011 10:59 pm nga Binni

» Edhe Noga në albumin e Gentës
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 09, 2011 10:58 pm nga Binni

» I fundit qe poston fiton lol
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 09, 2011 10:56 pm nga Binni

» Nje kafe me...
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 09, 2011 10:55 pm nga Binni

» Gjuaje me diçka antarin/en sipër?
Perla Shkodrane - Portali EmptyThu Jun 09, 2011 10:37 pm nga Binni

Mire se vini ne Perla Durrsake
Noizy në Paris për të takuar vajzën

Thu Jun 09, 2011 10:59 pm nga Binni

Noizy i cili kohëve të fundit vazhdimisht ka qenë i pranishëm në media, këto ditë është duke i kushtuar vëmendje vajzës së tij.
Reperi ka një vajzë nga lidhja e tij kohë më parë dhe ka shumë kohë pa e takuar atë. Këto ditë ai dëshiron t’i kalojë i qetë dhe të qëndrojë me vajzën tij në Paris shkruan gazeta “Kosova Sot”.
Kohëve të fundit kishin qarkulluar fjalë për një lidhje …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Edhe Noga në albumin e Gentës

Thu Jun 09, 2011 10:58 pm nga Binni

Albumi i shumëpritur i Gentës i cili pritet të lansohet shumë shpejtë, sigurisht se do të ketë edhe shumë bashkëpunime të cilat ende nuk janë zbuluar, por një prej tyre sipas të gjitha gjasave do të jetë me tinejxherin Noga Beatbox.
16 vjeçari i talentuar në beatbox ka zbuluar se do të jetë pjesë e albumit të ri të Gentës, ku këngës do t’i realizohet edhe një videoklip.
Albumi i ri i …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Modelja shqiptare mbron Gaddaf-it:

Thu Jun 09, 2011 12:04 pm nga Mergimtarja

Në Romë është programuar të zhvillohet një protestë pro Muamar Gaddafi-t dhe kundër sulmeve të NATO-s mbi Libi, e organizuar nga një agjenci modelesh. Një prej organizatoreve të kësaj proteste është edhe një modele 28-vjeçare shqiptare, e cila pak vite më parë ka marrë pjesë në një festë ku ishte i pranishëm lideri libian. Duke folur për takimet e saj me Gaddafi-n, modelja Rea Beko ka …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Fustani i çarë i Miss Universo Albania zë faqet e shtypit gossip

Thu Jun 09, 2011 12:01 pm nga Mergimtarja

Më 6 qershor është mbajtur në Lincoln Center të Nju Jorkut ceremonia e shumëpritur e dhënieve të çmimeve CFDA Fashion Awards, Oskaret e modës, të menduar për të vlerësuar stilistët dhe figurat më të njohura të botës së modës. E pranishme në mbrëmje edhe Miss Universe Albania 2010, modelja shkodrane Angela Martini që ka zënë faqet e shtypit gossip deri në Itali për shkak të veshjes së …

[ Më shumë ]

Komentet: 0

Vido e Castit
Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 12 më Sun Jun 09, 2019 4:52 am
Statistikat
Forumi ka 36 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri karaxha74

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 266 artikuj v 99 temat