Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Loje me Emra, Qytete, Shtete, Filma, kafshe, Sende!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Cdo anetar duhet te gjeje nga nje emer, qytet, shtet, film, kafshe edhe send me shkronjen e dhene nga ai qe ka shkruar i fundit, e pastaj duhet te japin nje shkronje tjeter per anetarin qe do te shkruaje mbrapa tij/saj...
E mira eshte t'i gjeni te gjitha ne shqip, por ne raste pa-mundesie lejohen edhe te huaj!


Shembull: Shkronja A

Albana, Apolloni (edhe se s'eshte me, por ka qene), Amerike, Ana Ciro dhe shoket e tij, Ari, Arke.

Per ate qe vjen mbrapa: Shkronja M

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi