Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Aurela: Jeta ime s’është e ndërtuar mbi gënjeshtra

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Pavarësisht këtij suksesi, Aurela Gaçe në profilin e saj në Fecebook është marrë me diçka tjetër..Ajo pas disa javësh ka reaguar ndaj shkrimit të gazetës “Panorama”, e cila hodhi dyshime mbi shtatzëninë e Aurelës, gjoja se këngëtarja e kishte inskenuar një lajm të tillë për të tërhequr vëmendjen nga dështimi që pati në “Eurovizion”.Duke u cilësuar si shkrim denigrues dhe shumë të turpshëm në drejtim të figurës së saj, këngëtarja shprehet në Facebbok se nuk i kupton arsyet, por e pranon se kjo i ka sjellë shqetësim.

“Kjo më solli shumë shqetësim, deri sa pata edhe frikë për ndonjë shqetësim që mund t’i transmetoja engjëllit që rritet brenda meje përditë... për të gjithë ata që e kanë lexuar dhe janë vërtetë fansat e mi, duhet të dinë që kam qenë, jam dhe do të jem gjithmonë e sinqertë me ta, sepse jeta ime nuk është e ndërtuar mbi gënjeshtra”, ka pohuar këngëtarja në profilin e saj në Facebook.


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi