Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Zanfina: Nuk dua të flas për jetën private

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zanfina: Nuk dua të flas për jetën private prej Sun Jun 05, 2011 9:40 pm

Binni

avatar
Antar/e Sapoardhur
Antar/e Sapoardhur
Janë duke qarkulluar fjalë për një lidhje dashurie mes këngëtares Zanfina Ismaili dhe biznesmenit kosovar Faton Shoshi.
Spekulohet se lidhja e tyre ka filluar qysh prej shkollës së mesme dhe vazhdon edhe në ditët e sotme, por Zanfina nuk ka dashur të japë asnjë prononcim në lidhje me këtë.
E kontaktuar nga Telegrafi.com, Zanfina ka pohuar se nuk dëshiron të flasë për jetën private.
“Nuk dëshiroj të flas apo të jap prononcim për jetën time private”, është shprehur Zanfina.

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi