Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Eliza, rol në filmat për fëmijë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Eliza, rol në filmat për fëmijë prej Sat Jun 04, 2011 7:24 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Aktorja shqiptare, Eliza Dushku, e njohur për rolin në filmin “Buffy the Vampire Slayer”, do ta dublojë rolin kryesor në filmin e animuar “Torchwood”. Sipas Entertainment Weekly, Eliza do të jetë zëri kryesor në këtë film, ku do të ketë ndihmën edhe të Eve Myles dhe John Barrowman.
Pos në karrierë, Eliza punët i ka mirë edhe në jetën private, pasi ashtu siç ka konfirmuar në gusht të vitit të kaluar, ajo është duke bashkëjetuar me yllin e Los Angeles Lakers, Rick Fox.


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi