Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Arbana me fustan të bardhë, vetëm për sfilatë

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Prezantuesja e njohur, Arbana Osmani, ka marrë pjesë në sfilatën e nuseve “Geraldina Sposa”, por vetëm si modele.
Kjo pasi sipas Panorama Plus, Arbana Osmani edhe pse është e martuar prej dhjetë vitesh, nuk ka dashur të organizojë ceremoni martesore, pasi nuk e konsideron si të mirë faktin e shfaqjes para mysafirëve me fustan të bardhë, megjithëse tani e ka bërë këtë për punë.
Është Arditi bashkëshorti i Arbanës, i cili fare nuk ka lidhje me televizionin dhe të cilin Arbana Osmani ka arritur ta mbajë me sukses larg syrit të publikut.
Pos tjerash vlen të përmendet se në sfilatën “Geraldina Sposa” ka marrë për herë të parë pjesë një modele shtatzënë, Matilda Mecini.


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi