Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Shakira "e çmendur" pas Pique

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Shakira "e çmendur" pas Pique prej Sat Jun 04, 2011 3:41 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
“Lojtarët e Barcelonës kanë festuar dje nga Nou Camp për në koncertin lokal të Shakiras.Këngëtarja kolumbiane është në lidhje me mbrojtësin e Barcelonës, Gerard Pique, dhe e ka sjellë atë në skenë në fund të koncertit të saj.Shakira po ashtu ka ftuar Xavin, Villan, Pedron, Sergio Busquets dhe Bojan Krkic në ballë të turmës rreth orës 11 e gjysmë të natës, derisa Pep Guardiola dhe Eric Abidal kanë qëndruar jashtë skene.
“Ne do t’i lëvizim këto vithe!”, ka deklaruar Shakira, e cila ka ndryshuar këngën e saj në “Jam e çmendur për Pique-n tim” në vend të “Jam e çmendur për tigrin tim”.
“Urime Barcelonës, ekipit më të mirë në botë“, ka përfunduar Shakira.


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi