Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Çfarë ju intereson të dini për anëtarin/en siper ????

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Çfarë ju intereson të dini për anëtarin/en siper ????

http://www.klealove.com

Vizitor


Vizitor
do doja te dija ns ka ndonje person qe e ka qejf per momentin,qe i pelqen Very Happy

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Top sicret pergjigje shum personale mundem te them qe asaj rruge jam Very Happy

http://www.klealove.com

Vizitor


Vizitor
Besoj dhe ai eshte i kesaj rruge ns ju uroj fat te dyve Cool

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Very Happy Dua te di sa perqind ndjehet mire bisha ne keto momente

http://www.klealove.com

Vizitor


Vizitor
Hmm smundem me pershkru jam relax total dhe ne mendime te bukura

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Gezohem qe je mire po pyetja ku ishte

Qa mendon do ja dalim me forumin e ri Very Happy

http://www.klealove.com

Vizitor


Vizitor
Hehehe patjeter qe do ja dalim,pse je ne dyshim ti ?

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Kam dyshim per kete


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi