Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Tuna: Jam ndarë nga Rilindi, por nuk jam biseksuale

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Vizitor


Vizitor
Dhe arsyet e kësaj ndarje thuhet se janë të tilla sa pakkush mund t’i parashikonte – këngëtarja ka joshje për femrat. Tuna edhe pas martesës e kishte të vështirë t’u rezistojë shikimeve dhe provokimeve të vazhdueshme me persona të të njëjtit seks.Altuna Sejdiu - Tuna përfundimisht është ndarë nga bashkëshorti i saj, Rilind Reka.
Këngëtarja shkupjane dhe Rilindi Reka tashmë kanë ecur rrugëve të ndara dhe këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë Tuna duke i hedhur poshtë spekulimet për prirjet e saj biseksuale.

Disa media kanë shkrur se Tuna ka prirje për gjininë e njejt dhe se ky është shkaku që çifti është ndarë, mirëpo e vërtët është tjetër sipas Tunës.

Këngëtarja e njohur në një bisedë telefonike me emisionin Pizzicato në Alsat-M i ka hedhur poshtë këto spekulime duke konfirmuar ndarjen me Rilind Rekën, mirëpo për arsye krejtsishtë tjera të cilat për momentin nuk ka dashur ti bëj publike dhe në asnjë mënyrë se ajo ka prirje bisexuale.

“Është e vertetë që jam ndarë, por kjo gje dua të përfundoje me kaq, ky eshte prononcimi im i parë dhe i fundit për këtë ngjarje. Nuk dua të komentoj me teper dhe as me pak te jap detaje dhe arsye për ndarjen. Se nga kush joshem une, këtë e dinë më mire publiku pasi ka shume vite që jam në skenë dhe këtë gjë e kam deshmuar”, deklaroi Tuna duke lënë të nunkuptohet se ajo deri me tash ka pasur disa lidhje me meshkuj e asnjëher me femra.

Tuna në këtë emision ka sqaruar se është duke shkuar ne Lozane per te promovuar albumin e 2Po2, ndërsa njoftoi se së shpejti do te del ne qarkullim edhe videoklipi me i ri i këngës "Dysheme".

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi