Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Sex te shpejte apo te avashte?

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Sex te shpejte apo te avashte? prej Thu Jun 02, 2011 10:20 pm

Vizitor


Vizitor
si e beni sexin shpejt apo avash apo mendoni se kjo gje vjen me raste varet tek partneri jepni mendimet tuajaEdituar për herë të fundit nga Bisha në Sat Jun 04, 2011 1:56 pm, edituar 1 herë gjithsej

2 Re: Sex te shpejte apo te avashte? prej Thu Jun 02, 2011 10:21 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Si thua ti qe hape temen duhet te thuash edhe mendimin kur hap temen Very Happy

http://www.klealove.com

3 Re: Sex te shpejte apo te avashte? prej Thu Jun 02, 2011 10:51 pm

Vizitor


Vizitor
varet kjo sepse eshte me raste ka raste qe me pelqen shpejt dhe ka raste qe avash avash,por gjithnje ne fillim me pelqen avash ne raste te vecante kur partnerja te plas thot hajde hajde ben sex te shpejt Very Happy

te dy llojet e sexit kane ate gjene e tyre te embel shijimin e kenaqesise

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi