Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Befasia e dites ishte...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Befasia e dites ishte... prej Thu Jun 16, 2011 12:21 am

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Te nderuar anetare e hapa kete teme,ku secilit mund ti ndodhe ndonje befasi dhe te tregon per befasin qofte pozitive qofte negative Very Happy


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi