Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Ndjenja e dashuris,ka mbarim!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ndjenja e dashuris,ka mbarim! prej Thu Jun 16, 2011 12:20 am

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Ndjenje dashurie nuk ka kurre mbarim . Eshte pikerisht kjo ndjenje dashurie ,qe cdo dite e me shume qe kalon me njeriun .qe do cdo dite e me shume rritet dhe behet akoma me e madhe . Eshte pikerisht kjo ndjenje dashurie qe e con perpara nje lidhje ne nje cift , eshte pikerisht kjo ndjenje dashurie qe arrin te krijoje familje dhe femije .
Atehere , nuk ka kurre mbarim .
Atje ku jep dhe merr keto ndjenja dashurie atje nuk perfundon kurre

Si mendoni ju ka mbarim kjo ndjenj?

TE GJITHA DISKUTIMET JASHT TEME DO FSHIHEN NGA UNE


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi