Perla Shkodrane - Welcome

You are not connected. Please login or register

Zemra ime i perket...

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Zemra ime i perket... prej Thu Jun 02, 2011 7:18 pm

Vizitor


Vizitor
Zemren dhe gjithe qenies tende

2 Re: Zemra ime i perket... prej Tue Jun 07, 2011 11:47 pm

Mergimtarja

avatar
Fondatore Webmaster
Fondatore Webmaster
Zemra i perket emocioneve qe kam tani per dike bounce


_________________
http://www.klealove.com
http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi